Představujeme Vám nabídku strojů světoznámého výrobce komunální techniky a zemědělské techniky KUBOTA, jimiž jsme autorizovanými prodejci v našem regionu od certifikovaného dovozce do ČR (K.B.T. PROFTECH s.r.o.).

Stroje jsou podle konstrukčního pojetí, účelu použití a výkonu rozděleny do několika typových řad. Zejména výkon stroje a jeho vybavení dává možnosti využití strojů Kubota pro různé pracovní činnosti a praktické použití strojů, jak v zemědělství tak v komunálu.

V září 2010 jsme zahájili prodej, a jak je u nás dobrým zvykem i servis komunální techniky již zmíněného renomovaného japonského výrobce KUBOTA. Máme oprávnění vykonávat jak záruční tak pozáruční servis.

 

rada-m40

TRAKTORY

Kolové traktory o výkonu od 60 do 180 HP. Univerzální traktory pro komunální sféru, zemědělství, lesnictví. Vyroben v Japonsku!

 

traktorove sekacky

Traktorové sekačky

Dieslové žací stroje Kubota jsou velmi efektivní při údržbě zahrad, veřejné zeleně, sportovišť a firemních areálů.

 

univerzalni traktory

Univerzální traktory

Univerzální traktory Kubota mají široké využití při údržbě obcí, veřejné zeleně, sportovišť, firemních areálů, ale také i v komunálních službách.

U těchto traktoru je kombinován výkon a všestrannost s jednoduchou ovladatelností. S ohledem na to můžete dosáhnout větší produktivity práce.