Rodinný podnik Pöttinger si položil za cíl utvářet společně se zemědělci, podnikateli a prodejními partnery svět zemědělské techniky. Hlavním faktorem úspěchu je pro rakouskou společnost blízkost k zákazníkům. Tato blízkost je zárukou toho, že společnost Pöttinger dokáže vnímat a ve vývojovém procesu realizovat požadavky svých zákazníků. Výsledkem je inteligentní zemědělská technika, která sází na šetrnost vůči plodinám a půdě a rovněž na vysokou funkčnost zařízení – faktory, jež významně určují úspěšnost zemědělce. Tímto směrem je orientována celá paleta výrobků společnosti. Společnost Pöttinger však do obchodních vztahů přináší ještě více – inovaci, angažovanost a záruku kvality – hodnoty, na které se zákazníci a smluvní prodejci rodinného podniku mohou spolehnout. Kvůli dalšímu vývoji výrobků investuje společnost Pöttinger do výzkumu a také do výstavby technologického centra.

 

stroje na sklizen pice

Stroje na sklizeň píce

Základním předpokladem pro vysokou kvalitu píce je šetrný proces sečení. Optimální přizpůsobení půdě, nízké ztráty odrolením a přesnost práce bez zdlouhavého ovládání jsou oprávněné požadavky praxe.

 

stroje na zpracovani pudy

Stroje na zpracování půdy

Pöttinger, specialista na výrobu závěsného nářadí, nabízí již na první pohled širokou paletu strojů na sklizeň pícnin, zpracování půdy, setí a hnojení. Půda si zaslouží tu nejlepší péči. Kvalitní zpracování půdy má velký vliv na tvorbu požadovaných půdních vlastností a zlepšení její úrodnosti. Proto nacházíte i Vy stále častěji na našich loukách a polích moderní stroje označené čtyřlístkem firmy Pöttinger.